Zobacz pojedynczy post
stary 13-08-2005, 02:23   #3
Raul de Bar
Użytkownik Forum
 
Raul de Bar's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Wiek: 34

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 67
Skille: 83/53
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Przy kasacji moderator wybiera czy ma calkowicie skasowac temat, czy ma zostawic informacje o kasacji i powod. Powody rzadko sa zostawiane. Nie wiem czemu twoj temat zostal skasowany, ale wierze modkowi, ktory go skasowal, ze nalezalo go skasowac z jakis wzgledow
W takim razie proszę osobę która ten temat skasowała o poinformowanie mnie dlaczego to zrobiła. O ile oczywiście jeszcze pamięta że cokolwiek robiła.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Za kontrowersyjne posty nie kasujemy tematow Wrezcz przeciwnie, dobrze zeby takie byly, bo wtedy ludzie maja o czym rozmawiac. To ze utrzymal sie przez 24 godziny moze wynikac z tego, ze zaden modek wczesniej go nie czytal
Jeżeli watek utrzymuje się ponad 24 godziny , ma 3 strony i ponad 20 wypowiedzi to jakiś modek _powinien_ sie nim zainteresować . od tego jest modkiem , nieprawdaż??
Raul de Bar jest offline   Odpowiedz z Cytatem