Temat
:
slaby pking xD
Zobacz pojedynczy post
21-08-2005, 22:36
#
4
master czajoh
Guest
Posty: n/a
dziś była 2 część i było nieźle , było dużo ofiar , a nawet wpadł K-arm (nieźle jak na thorie )
ale źle nastawiłem nagrywanie i nienagral sie filmik
master czajoh