Zobacz pojedynczy post
stary 21-08-2005, 22:36   #4
master czajoh
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

dziś była 2 część i było nieźle , było dużo ofiar , a nawet wpadł K-arm (nieźle jak na thorie ) ale źle nastawiłem nagrywanie i nienagral sie filmik
  Odpowiedz z Cytatem