Zobacz pojedynczy post
stary 03-10-2005, 18:47   #108
Ryin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 09 2005

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 90
Skille: 85/78
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cadonis
No właśnie! Więc czemu czepiacie się Zevsa? On ma jeszcze mniej hp (jakieś 580?)



Ganianie ludzi nie zamieszanych w wojne (tudzież pomagających RoMowi) też mu dobrze idzie~
Offtopic: Eny, czemu mam dziwne wrażenie że cię znam?

czemu sie czepiamy zevsa? bo sie nie umial uhac-.-? kto madry ma voc sorca i na deep redzie sie uha ? ze go isaris z gfb za 5 dmg dobil ?wiedziac ze mag nie jest zywotna postacia czemu tak robil?nie wiem,klade na to, padl i dolaczyl tylko do war fragow na stronce


"Można mieć 30 lvl i tibie traktować za poważnie , a można też mieć 150 i grać dla przyjemności ;>"- hmm jest w tym troche prawdy ale skoro nie bil sie/nie widzial to po co sie wypowiadac?bo jesli by widzial to by wiedzial co robil na warze

@ eny~
czepiasz sie ze sting na expie padl?rotfl... duzo nie trzeba by trapie pasc na scorpach przed venore d liar

@ damq
twoje zycie to sciema...moze i sting go specjalnie zabil szczerze mnie to H00j obchodzi.

jak padasz 7 lvlkiem to chyba nie jest wielka strata czyż nie?:> nie wiem czy ma powody zeby bic ci main chara, mnie to nie interesuje prawde mowiac

btw wiele osob padlo niezamieszanych w war na niskim/sredim lvlu<magowie> gdyz mogli albo blokowac,przeszkadzali albo poprostu zlapali miss bolce,sdka itp...
Ryin jest offline