Zobacz pojedynczy post
stary 08-10-2005, 22:43   #18
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khan
Japończycy to psychole.. Mają niewyobrażalną technologię ale dziecęcą wyobraźnię. Jakby amerykańce mieli takich naukowcow, zapewne wszystkie fundusze poszłyby w nowe czołgi, statki kosmiczne i inne przyziemne sprawy.

Jeżeli kiedykolwiek powstanie coś takiego jak 'wielko robot bojowy', albo pomniejsze 'robo-zbroje' to na 100% w japoni. Tak samo jak powstały tamagochi, furby i tak samo jak obiecano ze w 20XX roku stworzona zostanie druzyna piłkarska robotów, ktore wygrają mistrzostwa..
Taaak...jak widzimy, taki robot nie moze sie szybko i efektywnie obracac. Zolnierz, ktory znajdzie sie za robotem + wyrzutnia rakiet sraw + celne oko wystarczy, zeby "ustrzelic" kabine. Co prawda 2 miniguny sa fajne, ale ogolnie maszyna nie zdalaby sprawdzianu w warunkach bojowych - wiec pomysl zoltkow odpada

@edit, UP : Teleportacja jak na razie jest niemozliwa. Pozatym, rzad raczej trzymalby taka rzecz w tajemnicy...
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 08-10-2005 o 22:44.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem