Zobacz pojedynczy post
stary 09-10-2005, 13:27   #30
Szpicel
U¿ytkownik Forum
 
Szpicel's Avatar
 
Data do³±czenia: 03 06 2005
Lokacja: Ko³obrzeg
Wiek: 40

Posty: 76
Domy¶lny

Skoki ok, ale kopanie tego kolesia to lekka przesada. Banda kretynow znecajaca sie nad jednymy kolesiem. I jeszcze mi tu pisze:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Green Ninja
No to go tak troche na serio skopalismy na koncu sie rozrycza³ i uciek³ <lol>
Dziwne? NIE!!! Ciekawe jakby ciebie postawic w takiej sytuacji, czy tez bys sie nierozplakal.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Green Ninja
Szczerze to on troche butów dosta³ takich z ca³ej pety ale on jest dziwny i sie tym nieprzejmuje
Moze sie boi, ze zostanie odrzucony od grupy?

Az nasowa sie tutaj cytatat "Medalionow" Na³kowskiej: "Ludzie ludzi± zgotowali ten los". Zezwierzecenie wsrod gimnazjalistow/licealistow sie szerzy. Chcecie miec powtorke z rozrywki, kiedy to czlowiek sie nieliczyl. A¿ mnie skrzywia, jak ogladam ten film (maby police?)
__________________
In the name of what?

Ostatnio edytowany przez Szpicel - 09-10-2005 o 13:31.
Szpicel jest offline   Odpowiedz z Cytatem