Zobacz pojedynczy post
stary 09-10-2005, 19:24   #13
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koter
A niepomyślałeś że może on chciał aby te ciała niebyły powklejane w ramkach tylko specjalnie je rozsypał by wyglądało to mniej "Tibiowo". Za to ja też mam troche uwag, a właściwie jedną:
Dlaczego wszyscy uważają smoki za złe? Legenda o smoku Wawelskim na mózg sie rzuciła? Przeciesz smoki to piękne stwory (Chociarz niestety bajkowe), a jeżeli niewieżycie to wpiszcie w byle jakiej przeglądarce "Smoki" i zobaczcie ile jest stron poświąconych tym pięknym gadom.
Amen
To jest tibia? Nie to sa fake i to jest wola autora. a i to z tym dobrem...To ty sie Bablugi naoladales(taka glupia bajka o malym smoku ktora leciala z 5 lat temu jako wieczorynka)
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 09-10-2005 o 19:27.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem