Zobacz pojedynczy post
stary 17-10-2005, 00:21   #12
Dementia
Użytkownik forum
 
Dementia's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2005
Lokacja: Ziemia (taka dziura na prowincji), Europa, Polska, Toruń, centrum Torunia, świątynia Slaanesha...
Wiek: 34

Posty: 22
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Prowincja Łord
Poziom: 666
Dementia ma numer GG 5455433
Domyślny Dementia dicit:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rabanbar
Ja sie zamierzam na to zapisac wiec kilka pytan.

a) Bardzo to boli?
b) Jak szybko widac rezultaty?
c) Czy jest to efektywne w "samoobronie" (robienie sałatki z leppera )?

Rabanbar> Jak boli? Wyobraź sobie, że Twoja własna matka, lutuje Ci prostego w szczękę tak, że w pierwszej chwili zastanawiasz się za ile sekund poczujesz smak własnej krwi, a trener się śmieje komentując to jako przemoc w rodzinie...
Sumując. Tak, boli. Czasami bardzo (piszczele, krocze, wątroba, głowa). Czasem trzeba usiąść bo podłoga zdaje się uciekać spod nóg po Baśce w skroń (a to wredna podłoga, nie?)...
To różnie bywa. Ja bardzo lubię jak mnie ktoś lutnie na treningu xD

Rezultaty? Z pierwszej lekcji, na której była teoria i podstawy, wyniosłam sporo. Na następnych jak burza idziem. I to jak najbardziej nie kwestia indywidualna. Dobry trener, dobra sztuka walki...

Czy jest efektywne w samoobronie? Tak. Szczególnie gdy wiesz jak kopać by Ciebie nie bolało a telewizor dostawał odruchu Pavłova wyłączając wizje i fonię gdy tylko Lepper się pojawia...
A tak poważniej... Sprawiłam 'męski ból' koledze gdy chciał nagle i brutalnie przetestować moje umiejętności po paru lekcjach
Wyrabiają się błyskawiczny refleks i odruchy

No i z racji efektywności, trzeba chodzić od początku. Jak się wejdzie od środka roku to powodzenia ;]

Wasza,
-De.

Ostatnio edytowany przez Dementia - 17-10-2005 o 00:23.
Dementia jest offline   Odpowiedz z Cytatem