już pisałam kilka miesięcy temu o akcji banów dla niektórych członków tej rodzinki

Aikau tak perfidnie się zachował? a uchodził zawsze za jednego z najbardziej przyjaźnie nastawionych Zenho OoO... no proszę... czego to się ludzie dowiadują..
Zenho nie liczą się z praktycznie nikim.. było swego czasu kilka silnych gildii, ale nie jestem pewna jak jest teraz.. dość dawno tam zaglądałam..
tak.. Zenho są właśnie tymi samymi smarkaczami, których wywalono z Julery i którzy grają 24/7 przy tym dzieląc konta z kilkoma osobami

jeśli widzi się Zenho na horyzoncie to najlepiej iść w drugą stronę od razu..
pamiętać też trzeba, że wiele osób podaje się po prostu za Zenho w swym nicku.. oni sami też między sobą mają spory i walczą..
widać nie gracie na tym świecie zbyt długo, skoro topic o nich powstał dopiero teraz

i już pewnie miałabym o wiele wyższy lvl, gdyby nie to, że miałam bardzo długą przerwę z tibią, która nota bene się jeszcze nie skończyła

po prostu mi się nie chciało wchodzić, lub łącze nie to..
i nie szukajcie mnie na tym światku

i tak nie znajdziecie..
d. Taube