Zobacz pojedynczy post
stary 21-10-2005, 14:22   #75
Lukis
Użytkownik Forum
 
Lukis's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: P-ń

Posty: 158
Stan: Na emeryturze
Lukis ma numer GG 4154227
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kim Yonso
Screan: widac ze krótko grasz w tbie. Nie mowie ze cały czas na rotach do 50 lvla. Tylko jeseli expic sorcem to tylko na rotach/minosach/dwarfach uziberac troche kaSY tak z 20bp hmm i wtedy isc na necr/dragi/dl. Potem znow minosy/roty i znowu hunt. Tak ze cały czas sie na rotach expi, bo exp na guardach czy cycach jest NIEOPLACALNY. Dopiero na 60+ oplaca sie EXPIC na guradach/cycach i innych takich.

Jak nie wiezysz ze mam +50 to sobie zobacz moj nick na tibi: "Yon"
Nie mówie, że źle grasz, bo każdy gra jak chce, ale zeby do 50 lvla na rotach siedzieć to trzeba mieć coś nie tak z głową =p
Ja jak grałem sorcem, to do 27 lvla siedziałem na larvach, potem do 35 lvla chodziłem z DSami na dragi, i od 35 lvla z monkami na guardy. Magic level wtedy miałem 50, wieć za runki na guardach się zwracało, i to czasem z zyskiem. Od 50 lvla zaczołem sobie chodzić na guardy bez żadnego summona, wieć przypuśćmy, że kupiłem 25bp hmm za 25k, to gdy wracałem miałem jakieś 35k kasy. Jak sam widzisz, do 50 lvla nie warto siedzieć na rotach. Zreszta gdy masz 55+ ml i 55+ lvl to proponuje expić tylko z blokerem na huntach typu hydra/DLe/demony. Zwraca się za runy, i exp jest wporzo.
__________________
"Mówi się trudno i kocha się dalej..."

Lukis jest offline