Temat
:
World of WarCraft: Prze³om czy klapa?
Zobacz pojedynczy post
29-10-2005, 10:29
#
13
Gufat III
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 08 12 2004
Lokacja: Wroc³aw
Wiek: 21
Posty: 357
Stan: Na emeryturze
¦wiat: Nova
Gra ¶wietna ale IMO nie prze³omowa. Takiej opcji nie ma, wiêc nie g³osuje.
__________________
-> regulamin
(Goñ siê, dziadu /przyp. Gufat)
Masz problem?/przyp. dziadu
Tak, mam okres i jestem zdenerwowany. Ty pewnie masz ten sam problem /przyp. Gufat
Gufat III
Zobacz profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ do Gufat III
Znajd¼ posty u¿ytkownika Gufat III