Zobacz pojedynczy post
stary 03-11-2005, 09:17   #83
teletoobis
Użytkownik Forum
 
teletoobis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 375
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
teletoobis ma numer GG 2751608
Domyślny

Ach ci brazylijczycy...tylko bi się bili o to który jest głupszy zupełnie jak polscy huligani w piłce nożnej a my Polacy spokojni, niewzrsuzeni, opanowani, nie alkoholicy, nie palacze nałogowi, kultural...O ZESZ KU*WA PAPIEROS MI WPADL DO BROWARA , no właśnie
a tak na poważnie to wszyscy botinhu of hell są conajmniej "dziwni". Ostatnio skilowalem sobie na rotach kolo veno i wchodzi jakis botinhu of hell i gada zebym wyszedl (on 27 lvl) ja mowie ze nie ze to nie jest jego miejscowa i ze bylem tu pierwszy to on mnie zaczal bic :| Stałem i patrzyłem az mi zjechal do zoltego hp. Zaczalem gadac no plax i tak dalej i go gonic chlop mial boskie skille bo chwilka i pisał do mnie na prv z swiatyni ze mam hunta od setzera

p.s. na dodatek miał w plecaku 26 platynek
__________________
Cytuj:
Czytałem sobie o różdżkach i przeczytałem o najsłabszej różdżce dla druidów, że dostaje się ją na początku, a ja dostałem maczugę DLACZEGO!!!!!!!!!!!????????
i jak ich nie kochać?

*2 rady od teletoobis'ia:
1. NIGDY nie dawać passów z forum młodszej zwierzynie
2.TULIMY!

Wiesz, jednego Ci zazdroszczę: kiedy ja siedze na forum pełnym idiotów, Ty właśnie czytasz podpis geniusza i przyszłego władcy świata :/
Cytuj:
Bana nie ma a jednak jest a mimo to pisze :/ wtf?
teletoobis jest offline   Odpowiedz z Cytatem