Zobacz pojedynczy post
stary 04-11-2005, 17:45   #84
Mapisame
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2005
Wiek: 39

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mapisame
Profesja: Paladin
Gildia: ownage
Świat: julera
Poziom: 110
Skille: 99/78
Poziom mag.: 20
Domyślny Retired

Czas przychodzi na kazdego chcialem sie pozegnac bo najprawdopodobnie sprzedam chara niechce mi sie juz grac nie bawi mnie to stracilem wszystko co mialem ale przydalo sie zrozumialem ze sa wazniejsze rzeczy na swiecie a napewno osoby Mam swoja milosc i musze o nia walczyc i pielegnowac pozdrowka dla slonka( Agatki ) Wezne sie za studiowanie wkoncu nie bede marnowac czasu na gre bylo bardzo milo spedzic z wami tyle czasu ale na mnie przyszedl juz czas Specjalne dzieki dla Wszystkich polakow Kornesow , Michala, jacka ,rafaxa , Kanedziaka(biba boy) , Dersa , Sniada, Glug Karateki (moje brata Jacka )i wielu innych ktorych nie wymienilem D
I dla brazylijskiej strony Nie gadajcie ze sa tacy zli ja potrafilem sie z nimi dogadac naprawde jesli bedziecie z nimi normalnie gadac beda wastraktowac powaznie Poz dla Igora ( najwiekszy kolega ktorego poznalem ) Pietro = safado, odafas , leo bunda rewyn Matt duk Gambler i wielu z nich powaznie to sa za***isci ludzie Kiedys sie zaloguje na innym charze pogadac z wami papa ludziska znajdzie cel w zyciu bo Granie smierdzi pozdrawiam
Mapisame jest offline   Odpowiedz z Cytatem