Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2005, 17:54   #36
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rookking
Buhahaha ale z was dzieci .....
Prosze nie wyzywac mnie od 7 latków a kazdy taki post zreportoje wiekszosci sie podoba a inni zacznaja sie kuci po to tyle zeby nas sprowokowac i zawalic ten temat takimi durnymi postami a co w konsekwencji przyjdzie jakis modek i go zamknie bo sie kucimy -.- jeszcze raz mi ktos wyjedzie to reported i sami sobie robcie filmy
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regulamin
Jakich treści w postach zawierać nie wolno:

1. Wulgarnego języka, przekleństw, wyzwisk i obrażania innych userów. Nie wolno również omijać auto-cenzury poprzez wstawianie kropki w srodku wyrazu bądź zamiany np. "u" na "v".
2. Nie wolno pisać postów, które w jakikolwiek sposób łamią polskie prawo
3. Nie wolno zamieszczać materiałów pornograficznych, rasistowskich czy faszystowskich
4. Jeśli wszystko, co masz do powiedzenia, to "gratz", "masz rację", "zgadzam się z przedmówcą", lepiej zachowaj to po prostu dla siebie. Takie posty mogą być uznane za spam i odpowiednio karane.
5. Unikaj pisania dwóch lub więcej postów pod rząd. Zawsze możesz zedytować swojego posta, dodając ewentualne informacje. Są możliwe wyjątki np. w przypadku np. "bumpowania" tematu.
6. Pisz na temat.
7. Sprawdź pisownię zanim wyślesz posta. Wielu użytkowników ma z tym problem. W czasie przeglądania forum, wklej treść posta do Twojego ulubionego edytora tekstowego, by uniknąć żenujących czasem błędów w pisowni. Wyjątkowo niepolskie posty będą odpowiednio traktowane.
8. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Podszywanie się pod Moderatora, Admina, Game Mastera (GM) bądź Cousellora będzie karane.
9. Nie pisz na przemian DuŻyMi I mAłYmI literami. Pisownia taka utrudnia czytanie. To samo tyczy się Zaczynania Każdego Wyrazu Wielką Literą, bĄdŹ pisania polskich ogonkÓw dużymi literami oraz pisma w T4k1|\/| stylu.
10. Nie cytuj zdjęć. Możesz napisać post, nawiązując do rysunku, ale jeśli cytujesz kogoś, zmodyfikuj post w taki sposób, aby nie cytować zdjęć. Takie działania prowadzą do wolniejszego łądowania się strony oraz obciążenia serwerów.
11. Posty z nadmierną ilością emotikonek będą usuwane, a w skrajnych przypadkach ich autor upominany.
12. Nie używaj formatu zdjęć *.BMP. Mają one duży rozmiar i powodują niepotrzebne obciązenia serwera, jak i wolniejsze łądowanie się tematu.
13. Nie jest dopuszczalne, aby w postach umieszczać tzw. linki referencyjne (dające pewne korzyści w grach itp)
14. OTS jest całkowicie zabroniony. Nie pisz, nie popieraj, nie pytaj, nie odpowiadaj.
15. Nie spamuj postami typu: "jestem pierwszy", "ściągam, zaraz dam komenta", "bana mu", "zamknąć temat". Posty tego typu będą usuwane, a ich autorzy upominani.
Który punkt regulaminu łamiemy krytykując ten "film" zwany dalej "to coś"?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Słownik
Film - Sekwencja następujących po sobie obrazów ruchomych obiektów sfotografowanych kamerą, dając podczas wyświetlania wrażenie ruchu
Czy ktokolwiek spróbuje mi wmówic ze to cos to jest film?

Wobec przedstawionych dowodów musze orzec ze to cos nie zasluguje na nazywanie go filmem, a osoba grożąca nam banem zasluguje na ostrzerzenia za wysyłanie nieprawidlowych raportów.

Podsumujmy jeszcze raz to cos: najwieksza jego wada jest kompletny brak kultury i zero komizmu. Jedyny moment ktory zachaczal o humor był ten o matematyce ale jedyna okazja została całkowicie stracona poprzez beznadziejna rezyserie.
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem