Zobacz pojedynczy post
stary 25-12-2005, 23:06   #29
Wilkq
Użytkownik Forum
 
Wilkq's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2005
Lokacja: Warszawa-Wesoła

Posty: 83
Stan: Aktywny gracz
Imię: Redes
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 18
Skille: 20/20
Poziom mag.: 19
Wilkq ma numer GG 3723015
Domyślny

Być może to wszystko jest iluzją... Może skarbiec pokazuje i nagrody, i itemy w różnych ilościach, które trzeba rozmieścić według klucz na zapadniach. Albo stając na fieldach kasują się itemy. Może jest inne wejście do skarbca, którego z oczywistych przyczyn nikt nie widzi. Może quest jest banalnie prosty , a wykonać go można przy odrobinie wczucia się w rolę i pracę krasnoludów , czytać książki w bibliotekach (WSZYSTKICH) , rozmawiać z NPC i odstąpić od gry
,,Expić , zarabiać , robić runy , expić...''. Być może należy szukać na Rookgardzie? Może jest NPC , który zna legendy. Ba, może rozwiązanie tkwi w bóstwach tibii. A na polach trzeba wyczytać modlitwy?

Ale trzeba pamiętać - ,,Muzyka jest kluczem'' (Swoją drogą to cytat z piosenki Sary Conor [lub jakoś tak]). Może w jej piosenkach jest rozwiązanie? Życzę szczęścia. Ave!
__________________
Litania Przeciw Trwodze z rytuału Bene Gesserrit :
"Nie mogę się lękać. Strach zabija umysł. Strach jest małą śmiercią, która niesie ze sobą całkowite unicestwienie. Stawię mu czoło. Pozwolę aby zalał mnie i przelał się przeze mnie, a kiedy odpłynie, odwrócę oko swej jaĄni i spojrzę na jego drogę. Tam gdzie przeszedł strach, nie będzie już nic. Zostanę tylko ja."
Frank Herbert , Diuna

Guild Wars - The best!!!
Wilkq jest offline   Odpowiedz z Cytatem