Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Saneris
Nie zgadzac sie mozesz.. wystarczy spojrzec czy sorkowie dalej robia Annihilatora.. a ilu druidów poszło w ślady Templara. Nawet zakładając że taka sam ilość.. sorc na 120 ma dość many żeby rzucić te UEki i wyjść cało z Anni a druid (jak sam napisałeś) 135-140 przy 'szczęściu'. No ja widze różnice 20 lvli.. więc szybciej. Podtrzymuję moją opinię.
|
Gnomo z pacery bez problemu zrobil.
Co do 120 levela - _TEORETYCZNIE_ da sie zrobic anni w takim skladzie sorcem, albo raczej dalo sie przed update. Jest calkiem spora szansa, ze sorc nie rzuci drugiego UE, o trzecim nie wspominajac. Jesli nie rzuci drugiego - inny pewnie tez nie rzuca, wiec do zobaczenia nastepnym razem. Ogladalem kilka filmow z takim skladem, i na razie jest 4:1 dla "braklo im many".
Moj plan na anni druidem jest taki - dowolna ekipa inna niz sorce, najlepiej same palki; ubior taki zeby jak najbardziej zminimalizowac otrzymywany dmg; level taki zeby przezyc srednie kombo. zamiast mana shielda mass healing, ekipa zamiast sie leczyc bije czym moze. Dodajemy do tego bursty, i przy zalozeniu ze bedziemy mieli szczescie i przezyjemy tam minute mamy anni wykonane. Sorc w takiej roli sie nie spisze z wiadomych powodow.
Chetnie zobacze co Ty o tym myslisz, bo imho pomysl jest nieglupi a zdecydowanie promuje w tym wzgledzie druta, ktory nie musi czekac na 3 sorcow 120+ tylko wchodzi i robi z kim mu pasuje.