Temat
:
35elite vs 110royal (Titania)
Zobacz pojedynczy post
06-03-2006, 20:00
#
11
Ibanez
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 08 10 2005
Lokacja: Bia³ystok
Posty: 118
Stan: Niegraj±cy
Gildia:
Jagiellonia Bia³ystok
¦wiat: Eden
Przynajmniej sie ch³op umie UHaæ, widzia³em juz sporo filmów w których pada³y h-lvle, poniewa¿ zabrak³o im tej umiejêtno¶ci
Ale widaæ wyra¼nie, ¿e pomaga³ mu Chuck Norris
__________________
Ibanez
Zobacz profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ do Ibanez
Znajd¼ posty u¿ytkownika Ibanez