Temat
:
Czego sie boisz?
Zobacz pojedynczy post
16-03-2006, 18:49
#
150
Rybzor
CS Tibia.pl Team
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 35
Posty: 8,453
Stan: Początkujący
Boje sie tego co bedzie kiedys, czego nie ma teraz, boje sie przyszlosci
Rybzor
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybzor
Odwiedź stronę tego użytkownika
Znajdź posty użytkownika Rybzor