Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kele
No no... bardzo trafnie to umieściłeś... Notabene średnia wieku na 4um to niecałe 15 lat, takie osoby same z siebie nie powinny palić, a jak palą to ty uważasz, że posłuchają kolesia co siedzi po drugiej stronie szybki i daje jakieś zasady z gazety czy stron typu bravo.pl?
|
Może on nie pisze do ciebie tylko do tej garstki, które "same z siebie" palą? IMHO samo przestrzeganie młodych niepalących ma cel (na pewno wielu uważa, że nie paląc coś traci etc.) Tak samo zresztą jak przypominanie tym, którzy palą a chętnie by przestali, że to jest całkiem możliwe i w ich zasięgu.
@Topic
Ludzie z silną wolą sami sobie dadzą radę, ludzie bez silnej woli i tak nie dadzą sobie rady. Zawsze takim jak ja to się może przydać jako przestroga.