Cytuj:
|
Oryginalnie napisane przez Always hunted
Echs, ty tez przeczytaj jego posty... Z jakiej racji nazywa nas "dziećmi neostrady (sam nie wiem skąd się wziął taki beszt... a ja sam neostrady nie używam) i "niedorozwojami"?
|
http://dziecineo.prv.pl/
OnTopic: ja tam stawiam na Taifuna (Taifunow?

)