Zobacz pojedynczy post
stary 21-06-2006, 23:29   #52
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

PK'ing oczywiście. Ale nie taki zwykły. Całodobowe śledzenie swojej ofiary, poznanie jej słabych pkt. , przygotowanie pułapki...to jest przyjemność ;P
A poza tym to łażenie po mieście bez większego celu...
@Edit:
Byłbym zapomniał, uwielbiam także uczestniczyć w obradzie gildii. Nic tak nie daje poczucia satysfakcji jak
myśl o tym, że nasza decyzja może zaważyć o losie całej gildii...
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 21-06-2006 o 23:32.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem