Zobacz pojedynczy post
stary 10-07-2006, 19:22   #12
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Natanus
Gra jest nowa więc radze bić levele!
CO 2 DNI UPDATE!!
No tak, więc kolejna głupia gierka bez klimatu w której liczy się tylko to by mieć największy poziom. Ja postoje.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem