Zobacz pojedynczy post
stary 11-07-2006, 19:04   #121
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

@Raul
Skoro nie jedziesz nikogo bez powodu to dlaczego zasłużyłem na miano prostytutki po tym jak zaledwie wyraźiłem swoją opinie w związku z ilością bluzgów w tym temacie?

@Scud
Bo i po co się ukrywać "żeby nie dostać hunta" skoro już się ma go od dawna?
Ja znam wr00na z forum i jak mnie cham ciśnie za wyrażanie opini to jest dla mnie mniej wart niż rozdeptana na chodniku guma do żucia. Może na real life jest inny, tego nie wiem... Nawet jeśli na real zachowuje się podobnie to i tak tego tu nie przyznasz gdyż:
Po1. Jest on twoim kolegą a kolegów przeważnie się broni
Po2. Ludzie zazwyczaj nawiązuja znajomości z ludzmi o podobnym usposobieniu i charakterze... Jak mówi dawne staropolskie porzekadło "muchy ciągna do gó**a" (i nie miałem zamiaru tutaj kogokolwiek urazić)

Odpowiedz równie ładnie jak wr00n to tobie też dam ignora i będziesz się musiał pogodzić z tym jak to "brązowy język" cię zniszczył na forum w sposób bardzo inteligentny po czym nie zobacze po tobie nic jak:

"Ten użytkownik jest na twojej liście ignorowanych."

Pozdrów wr00na ode mnie ;*** Buźka
Ciekawe jak to jest być totalnie ignorowanym ;]

EDIT: A i uwierz mi, prędzej DoF wygra wojne niż Mr Time będzie mieć hunta na Azurze
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku

Ostatnio edytowany przez Saxe - 11-07-2006 o 19:39.
Saxe jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.