Zobacz pojedynczy post
stary 19-07-2006, 20:49   #15
Ezual
Użytkownik forum
 
Ezual's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2006
Wiek: 32

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 22
Poziom mag.: 25
Ezual ma numer GG 6703842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN
Gdybym porównywał Gothica I z Morrowcem, to wygrałby Gothic.
Tutaj jest wmiarę wyrównane.

Gothic jest ciekawszy i bardziej dynamiczny.

W Morrowindzie jest kilka możliwych zakończeń, DUŻO questów pobocznych i ścieżek rozwoju postaci. Dużo gildi i klanów. Można miec dom. Znacznie większy świat do penetrowania. Lepsza grafika i ofrawa dźwiękowa. Więcej przedmiotów i możliwośc tworzenia własnych mikstur i zaklęc.

Jednak Gothic mimo kolosalnej przewagi technicznej rywala jest niebywale wciągający. Ma pare bugów (nieporównywalnie mniej niż w Morrowcu), ale gra jest prosta i, tak jak Tibia, w prostocie swojej cieszy graczy.

Nie zagłosuje na żadną z gier, mimo że osobiście wolę Gothica.
W morrowindzie da sie robic mikstury... w gothicu 2 nk da sie robic.. Mikstury, miecze, runy no... i da sie smazyc mieso xD
Poprostu Gothic II od 1 spojzenia mnie wciagnal i tak do konca gry a morrowind mi nieprzypadl wogule do gustu... a i jeśli gothic 3 bedzie na silniku morrowinda to sie zachlastam -.-

Ostatnio edytowany przez Ezual - 19-07-2006 o 20:50.
Ezual jest offline   Odpowiedz z Cytatem