Zobacz pojedynczy post
stary 04-08-2006, 18:13   #14
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
taaak, to wymien wszystkie addony?
Wymieniles 7... zostalo ci troche ponad 20
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p=921539&postcount=4 nie wymienilem wszystkich, bo addony np. dla assasina zdobywamy u tych samych NPC co outfit i nie ma nawet czego szukac. Outfity pirata i addony do nich zdobywamy oczywiscie... u piratow-jest ich na szczescie niewielu.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Ktore wszyscy robia ze spoilerem i w zasadzie polegaja na przecieciu sie przez coraz to mocniejsze potwory.
Co masz na mysli mowiac "wszyscy"? Wg te quest tak jak i postman sa idioto-odporne i wystarczy mniej-wiencej znac mape tibii i umiec angielski. Solucje sa dla KOMPLETNYCH debili.

Cytuj:
A kto ci kaze uganiac sie???
Prawda jest taka ze normalnie huntujac zbierzesz sobie dosc tego na proste dodatki... a jesli cie to nie bawi to prawie wszystkie te bajery mozna sprzedac u jakiegos NPC, od po prostu kolejny nieprzydatny (ale bardzo lekki) loot wypadajacy z potworow ktore normalnie bijesz.
Kaze mi sie uganiac NPC zlecajacy ten quest. Problem polega w tym, ze ja zabilem moim EK w zyciu kilkanascie dwarfow przechodzac przez dwrven bridge-na guardy nie chodze, bo jest to waste i slaby exp. Soldy i zwykle dwarfy rowniez do najlepszych expowisk jakie widzialem nie naleza. Behemoty oplacalne tylko dal h-lvl MSow i ED. Prawda jest taka, ze stroj ktory chcialem miec (Rycerza) jest poza moim zasiegiem przez najblizsze kilka miesiecy a moze i lat.

@Zyzus 1)CIPsoft trzyma sie zasad:
-nic za darmo
-klient placi-klient wymaga
2) 10 skrzydelek, 50 skor minotaura, 20 kawalkow skory z ghoula, 30 kwiatow z elfow i jeszce chyba cos...
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...

Ostatnio edytowany przez Stożek - 04-08-2006 o 18:22.
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem