Zobacz pojedynczy post
stary 06-08-2006, 23:08   #1047
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 41

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Wracam na forum po kilku miesiacach, zagladam do tego tematu jak to zwyklem robic a tu co widze??? Ciagle gadacie o tym samym! Rejestruja sie nowi uzytkownicy i peplaja to samo, to co juz omawialismy 50 stron temu. Nikomu sie nie chce czytac tego w calosci dlatego ten temat zaczyna wygladac jak zapetlony program w pascalu ktory wypisuje ciagle to samo.

Przydaloby sie zeby ktos wcisnal ctrl+break.

Drodzy nowi na tym forum, prosze czytajcie to co bylo pisane wczesniej przez strszych forumowiczow, te pierdoly, brednie, glupoty i badziewia byly juz omawiane 100 razy. Otworzcie oczeta i zobaczcie ze mamy taka funkcje jak "szukaj" o zaiste swieta i wspaniala to funkcja! Jest Boska, ale mozecie mi wierzyc, nie odrzuci was jesli bedziecie jej uzywac.

Rece i biust opada jak to sie czyta..........
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem