Temat: Mammoth
Zobacz pojedynczy post
stary 16-08-2006, 07:19   #14
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Nie ma go na mapie bo albo występuje nieregularnie jak np. Yeti albo dlatego, że tibia.pl ma co innego do roboty niż bawić się w szukanie jednego potworka. Założenie tematu o nim nic nie pomoże bo tibia.pl nie bierze niepotwierdzonych info z forum gdzie każdy pisze swoje domysły i tego typu sprawy.

Ps: Czytałem to, że zabijają na jakiś światach ja umiem czytać ze zrozumieniem. Tylko co z tego? Najwyraźniej istnieje i da się go zabić ale jak ktoś się do niego nie wybierze to z dupy i rozmyślań nic to tibi.pl nie da a jednynie kolejne offtopy "to mamut jest" , "to napewno jakiś włochacz" "ja go widziałem ale nie powiem wam ile daje expa bo spadałem od niego" itp.

PS: Do Andrewa polecam przeczytać co to znaczy ironia i sarkazm w wypowiedzi innej osoby. I przeczytaj mój 1 post dokładnie. Czy ja tam napisałem czy jest on na mapce respu czy go niema? A definicje ironia lub sarkazm pomogą ci zrozumieć.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 16-08-2006 o 07:22.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem