Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pelson11
Chyba poto zrobili Cipbota zeby ulatwial gre innym ?!?! Jak chceas zuhaj sie recznie ... ale z manasami to powodzenia 
|
Manasy to jeszcze rozumiem ale, żeby uhać się recznie to przesada.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ramok
|
To Mi się podoba : )
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poof
co Cie to obchodzi ?
Masz racje - tibia stała się teraz grą bardziej zręcznościową ale pamiętaj gość nie używął żadnego bota - robił wszystko z regulaminem.
Btw. Sowa w podpisie widze że masz "play in non-pvp"i powiedz mi że nie używasz battle do strzelania z runek...
O i jeszcze napisz mi co to znaczy "żal" wg Ciebie - chetnie wysłucham.
|
Ja tylko wygłaszam swoje zdanie od tego jest forum.
Wiem, że robił to zgodnie z regulaminem.
W podpisie mam "
Play in non pvp ! xD Be chilren of neostarda xD"
Co znaczy Graj na non-pvp Bądź dzieckiem neostrady. < mogłem coś pomieszać >
Żal- negatywny stan emocjonalny spowodowany doznaną stratą. Towarzyszy mu często trudność w pogodzeniu się, że tego, co utracone już nie ma i wynikająca z tego nieakceptacja rzeczywistości takiej, jaka jest tu i teraz. Występuje również w postaci żalu do kogoś za wyrządzone krzywdy, niemożność pogodzenia się z realną sytuacją.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ajco
Bardzo ciężko sie domyślić bo rzadko się sprzedaje/kupuje/sharuje 26 knightów  (co innego gdybys mial 100+lvl na dosc nowym serwie  )
Jeszcze jedno, pisząc wyżej 11 chodziło Ci o level czy wiek ?
|
Ten Avatar posiadam od założenia konta na Forum. Wspominam jedynie 1 chara którym grałem.
Chodzilo mi o wiek. Jak zauważyłeś na Tym Forum grasują także 11nastki < nastolatki > uczą sie z filmów. Ale nikt nie chce chyba żeby biegał z cipbotem i napier@$@#% ^ go z SD w plecy nie ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colm
Forum służy do wymieniania opinii na dany temat. Jeżeli chce pisać to niech pisze.
@topic
Filmik fajny. Gratki zsolowania demka 
|
Bardzo Się cieszę z powodu Pana opini co świadczy, że na tym forum są jeszcze normalni ludzie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PinGOnE
Sowa .... jeszcze raz cos powiesz o hotkeyach to normalnie Ci nawbijam ... Boze czlowieku jego sprawa z czego strzela jak masz z tym problem to nie sciagaj filmow i nie ogladaj ... posty se chcesz nabic ze w kazdym temacie gadasz o tym samym? Jesli tak to nie znajdziesz licznika na tej stronie !
A ja bloczylem DL'a na 11 poziomie przed updatem i co z tego? Juz dawno 14 ste lvle blokuja GSy i nie wiem co ma do tego hotkey ....
|
Nie chce nabić sobie postów < co tutaj jest to niemożliwe> Ja poprostu wygłaszam swoje zdanie jak powiedział kolega nad Panem.
Hotkey ma dotego, że np ktoś jest bardzo podekstytowany lub gdy jest w bardzo ciężkiej sytułacji to mu się ręka trzęsie. I nie zawsze trafiłby w siebie uhem gdyby nie było cipbotu.
EDIT: Mam nadzieje, że ustasfakcjonowałem was tymi komentarzami.
Pozdrawiam
Sowa.