Chłopaki kłótnie nie mają sensu (dot. czeko miś i vatt) kiedy byłem jeszcze w gildii potrafiliśmy jakos się dogadać i zawsze znajdywaliśmy wyjście z problemów.
Zróbcie coś dla tego tematu i przede wszystkim dla was samych, porozmawiajcie bez waśni na gadu lub czymś o sprawie. Ja bedę pamiętał hellpike i was obydwu jako zajebistych ziomków mających swoje zdanie i spróbujcie zaakceptować się nawzajem ( miś wybacz vattowi i vatt wzajemnie ).
Co do hacków i zlodziejaszków to trzeba zrozumieć że jak kogo w domu nauczono tak będzie robił w rl lub nawet w prostej grze... Moim zdaniem Talathos w myśli co innego niż mówi a to co mówił zrobił dla ratowania reputacji swojej gildii.
Teraz wszyscy odwiedzający temat niech zaczną wreszcie wklejać fotki nawet te starsze aby ktoś nie rąbnął banem w ten temat
Niech zapodam dobry przykład ;P

SS pokazujący jak niegdyś sobie radziliśmy "razem"
