Witam!
Chciałbym zrobić spis większości (co ciekawszych) gier mmorpg (część już jest więc odpowiedź jest jak najbardziej na temat ->
Spis mmorpg). Do tego trochę opisów, screenshotów, możliwość komentowania i oceniania: grafiki, muzyki/dzwiekow, grywalnosci, linki do najlepszych polskich stron o tej grze, itd.
W zasadzie skrypt jest na ukończeniu. Jedynie będzie problem z uzupełnieniem tego o gry... ciężko abym każdą ściągał / kupował i instalował. Zresztą jak się gra w mmorpga przez godzine, czy dwie to ciężko coś powiedzieć na jego temat (np. o grywalności).
Dlatego szukam osób które mogłyby napisać kilka słów o jakiejś grze (jeśli graliście w nią wcześniej). To mniej więcej, wyglądałoby jak te, dodane już na stronie
http://RPGtc.com... . A propozycje można zgłaszać
tutaj.