Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wievioor
Hmmm... Fak mi się podoba, widać że umiesz, a przede wszystkim lubisz to robić, dam... hmmmm.... 9,9/10
A Warcraft III Na każdym kroku, lubię warcrafta, trochhę rzeczy przerobiłeś (np. ice sword, jak mniemam był inspirowany ostrzem mrozu ^^) ale jest OK
Taka ocena jest równoznaczna z 0,000000001/10, ja nie wymyślam wystarczy poskreślać zera... -.-
@edit
Gdybyś jeszcze dał elementy starcrafta... XD
|
czego ty chcesz ?? może powinnien zrobić fake o blizzardowych produktach co ?