Zobacz pojedynczy post
stary 06-09-2006, 18:38   #21
Hawai
Użytkownik Forum
 
Hawai's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2006

Posty: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sercselon Pokaż post
Knightem mozna bardzo szybko sie wybic bez treningu. Nietrenowany knight wcale nie bije slabiej od rozdzek magikow. Wystarczy kupic wh i jazda z lvlem. A wy bawicie sie w axy albo jeszcze gorzej swordy i pozniej narzekacie ze knight wolno lvl robi. Wlasnie robi szybko tylko trzeba isc w cluby! Nie martwcie sie ze pozniej bedziecie musieli bic z wh ktory jest dwureczny i ma o 5 ataku mniej od sca, bo inne profesje tez maja slabe mlvle i skille jesli szybko robia lvle. Najlepsza taktyka: kupic c-mace, isc na roty, zarobic kase, kupic wh i z wh isc do usranej smierci na tomby. W ogole olac train, shielding miec tyle ile wskoczylo na rotach z c-mace i walic z wh. Zapewniam was ze wh robi lepsze hity niz rozdzki sorca/druta. A jak skille troche same podskocza to zmienic poziom tomby z -1 na -2, i tak dalej. Mozna cale zycie tylko w tombach siedziec z wh. Dzieki temu mamy 100 knighta ze skillami okolo 75/25. Jesli taki lvl nas zadowala to mozemy sie wziac za train shielda. Jesli nie zadowala, to dalej expimy i nie przejmujemy sie skillami, knight to nie jest postac ktora musi komus blokowac cokolwiek.
Gdybyś mi coś takiego doradził na rl bym Cie zgnębił, skopał, a potem udusił To co mówisz jest kompletnie bez sensu. Axe są najlepsze bo:

-na 100 lvlu robisz anni z którego wybierasz Sconecutter Axe który ma 50 ataku.

-Bezkompromisowo najlepsza dostępna broń.

-Knight Axe -> Fire Axe -> Stonecutter Axe (G hally -> D lance)

Mówisz że z war hammerem można latać do usranego.. Ciągle waląc z w hammera w kopalni to taki waste ze chol.era .. nigdy nie widziałem knighta walącego z cluba który ma skills 7*/3*. To co mówisz nadaje sie na Tibia Humor.


Your,
Hawajj.
__________________
Darkness comprises evil wishes
The dream wheel propped with the star axle
Will stop the progress of the sky
Cause earth turns and draggs us
Into the heat
The hardness of the shell of human aims
The strength of melted thoughts
Of shivering hands
Elektronic visions of associations
Putting time into back gear.
Hawai jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.