Temat: Reklama PO
Zobacz pojedynczy post
stary 14-09-2006, 20:23   #125
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Badzo Pokaż post
Pff, nie chodzi mi o wybielenie PiS, ale o to, ze PO nie jest takie swiete, jak sobie niektorzy wyobrazaja. A wiesz czemu Pis uprawia wieksza demagogie niz Tusk? Bo Tusk nie jest u włady!
"Co by było gdyby".
Tusk nie obiecał mi miliona mieszkań, zwiększenia PKB i nie robił paktów z samozwańczym, medialnym kaznodzieją.

Cytuj:
Lajf is brutal - PO nie chcialo do koalicji, to sie zbratali z Self-Defence i LPR zeby tylki ratowac. Bo to, ze wiekszosc politykow dla ratowania tylka zbratałoby sie nawet z PSL'em jest pewne.
I przy okazji skazując Polskę na rządy ciemnoty i głupców? Faktycznie, chcą ratować nasze państwo! Uczynić je lepszym! Nakłamać ludziom ile wlezie i teraz trzymać się na dupie przez całą kadencję i nachapać ile wlezie! Dawaj!

Nieee, wcale nie chodzi o wybielanie PiSu. Dla dobra państwa stworzyli koalicję z nazistą i wieśniakiem.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem