Zobacz pojedynczy post
stary 22-06-2007, 17:49   #61
Breadman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 05 2007

Posty: 7
Król super poradnik

Very thx za ten poradnik dzieki niemu odnalazlem expowisko dla siebie:
Amazon Camp, super expowisko!!! I oczywiscie super poradnik... nieszkodzi ze nie opisales tych expowisk ktore napisales na samym dole... tam ich bylo tylko kilka i sadze ze tyle ile opisales to bardzo duzo... o niektorych expowiskach napisales malo... ale i tak wypisales ich duzo wiec nie bede na to zwracac uwagi... poza tym super mapki jak dojsc do danych expowisk... jednej mapki dla PACC nie skojarzylem poniewaz nie bylo tam zadnego miasta (wyspa hydr) ale i tak bardzo sie postarales i dziekuje ci za to... jesli Amazon Camp mi sie znudzi to zajrze wlasnie do tego poradnika aby znalesc dla siebie expowisko i napewno znajde rownie fajne... planuje zakupic PACC i ten poradnik bardzo mnie przekonal... ale i tak jesli bede mial zakupic PACCA to ok.80-90 lvl gdy bede robic wiele questow m.in.Annihilator Room Quest, Pits Of Inferno itd. teraz krotko podsumuje co napisalem wyzej jest to:
-super poradnik dzieki ktoremu przekonalem sie o tym jak duzo jest expowisk w tibii zarowno dla FACC i dla PACC
-wiem dlaczego nie opisales tamtych expowisk:
  • poradnik stalby sie nudny
  • ciezej bylo by znalezc wsrod tylu expowisk to jedno przeznaczone dla siebie
  • tyle ile napisales w zupelnosci wystarczy


Breadman jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.