Zobacz pojedynczy post
stary 31-03-2009, 17:14   #6
lukas100
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 05 2008

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez StagG Pokaż post
No to zaczynamy



Zapomniałeś dodać, gdzie na PACCu można wykupić promocję



Bullshit, blessy stałe się tańsze i bardziej opłacalne jeśli masz pacc - do 30lvl za full blessing (w tym aol) zapłacisz 10k - na 50 lvl za full blessing + aol zapłacisz tylko 30k



Możesz dodać również, że można rzucać walle za siebie/przed goniącego - zawsze straci trochę czasu na ominięcie.



Czy ja czegoś nie wiem? :>

btw. skąd masz te info?



Siła czaru nie zależy od levela. Powinieneś napisać, że na ~~45mlvl exurka leczy za średnio 100




Nie zgodzę się - jak nie mamy kasy, to na początku lepiej zrezygnować z legów, i na 40lvl zrobić questa na blue legsy - szkoda capa na plate crowny i inne. Oczywiście potem wg. żywiołu

Co do zarobku jak i ukrycia przed pk dobrym rozwiązaniem jest desert - wyciśniemy 40k/tydzień, a schronić możemy się w zamkniętej bibliotece - nawet jeśli ktoś po nas idzie, to zanim się skapnie gdzie jesteśmy, i poleci po 2 klucze to 15 minut spokojnie minie

Co do wyglądu poradnika - na pewno zabrakło mi w nim zdjęć.
Co do estetyki, to mógłbyś zrobić spację po myślniku, oraz 1 wiersz wolnego jeśli coś wymieniasz - lepiej się czyta.

Ogólnie dobra robota, oceniam na 7/10: -1 - brak zdjęć; -1 brak niektórych info; i -1 za estetykę
Takich postow jak twoje to az mi sie czytac nie chce powiem ci tylko 1 - blessy nie stanialy. I on ma racje wystarczy 1 bless na 90 lvlu + promocja i tak stracisz tylko 1lvl.

Wiekszosc lduzi nie robi tak jak ty - 50 lvl/50 mlvl tylko jada z takim mlvlem jaki z expa maja no i raz na jakis czas sobie zrobia Bp sd,mw itp
lukas100 jest offline   Odpowiedz z Cytatem