Zobacz pojedynczy post
stary 13-07-2008, 12:43   #1
Ace70ne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 201
Pytanie Problem na spawnie, help me

Sytuacja jest dość niecodzienna...

Otóż pewien dobry Rookstayer expił sobie dużo czasu na pacc zone, był miły dla innych Rookerów, pomagał newbie, stworzył na servie rodzinną atmosfere... Żyć nie umierać Kiedy zostało mu kilkanaście leveli do 100, który miał zamiar jak najszybciej wbić stało sie to:

Noobek uwalił mu sie na pacc zona z botem. Botował dla kasy wybijając mu potworki i zabierając respa. Siedzi przy kompie, nie da sie go trapnąć ani zbanować. Nie dogadali sie kto kiedy i zaczęła sie wojna. Botter sprowadził kolegów na respa i zajeli mu cały pacc zone. Nasz Rookstayer nie ma jak i gdzie expić... Jego szanse na wbicie 100 lvl w top 20 world drastycznie spadają z każdym dniem konfliktu. Zasypaliśmy forum i maila Cipsoftu messagami, w grze ciągle jest raportowany, jednak nie doczekaliśmy się żadnej reakcji... Ów botter każe nam zapłacić 30k za to, że zostawi resp.
Dolicza 1k za każdy dzień zwłoki.

Nasz problem jest następujący:
Colin Fletcher [77]: co ja mam robic zeby sie go pozbyc, prosze was userzy tibia.pl o opinie i ewentualna pomoc w tej sprawie...

Nie prosze o komentarze, ja wam każe to komentować

- Kojot Rookstayer
__________________
NEWS: Poszli z dymem.
Ace70ne jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.