Zobacz pojedynczy post
stary 13-12-2010, 12:56   #1
mattie1333
Użytkownik Forum
 
mattie1333's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2009
Lokacja: londyn
Wiek: 29

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 000
Żarówka Troche na temat rooka.

A wiec jak wszyscy wiemy rook nie zmienil sie przez dlugi czas. A wiec czemu cip woli walczyc z rookstayerami a nie im pomoc. Chodzi mi o to ze duzo rookstayerow przestalo grac na rook'u poprostu bo nic nowego cip nie wnosi. ALE gdyby dodali powiedzmy ze pare nowych miejscowek z paroma potworami to przeciez rook znowu by byl zapelniony ! Wystarczy pare questow kilka silniejszych potworkow jak np. dwarfy dragon mogl by byc jakis bardzo silnym bossem ? i takie tam inne. Wiem ze na poczatku rook mial byc wyspa dla nowych graczy gdzie ucza sie grac, no ale juz tak nie jest :S a np zrobic nowa wyspe z drzwami gdzie przejsc mozna tylko z levelem powiedzmy 10+ to by newbie tam nigdy nie weszli. A jesli cip by zrobil cos nowego na rooku to rookstayerzy na pewno wroca ! Powiedzcie co o tym myslicie i przetlumacze to na angielski (bo moj angielski jest duzo lepszy niz polski ale polacy wiedza wiecej na temat gry i wstawie na tibia.com forum gdzie cipy to przeczytaja i moze zauwaza ze rook jest dla nas wazny, i dam jescze tutaj sonde co o tym myslicie to bedzie latwiej zauwazyc.
Tak wiem ze szanse sa male ze duzo sie zmieni ale predzej czy pozniej beda musieli cos z tym zrobic a to na pewno pomoze

PS. przepraszam za moj polski ale niestety dobrze go nie znam jest to moj 2 jezyk a wiec dbieranie slow z prawia mi troche problemow.
__________________
spojrzałem wyśmiałem, zagrałem pokochałem Tibia 4Eva
mattie1333 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.