Zobacz pojedynczy post
stary 20-12-2007, 13:56   #60
topolowaty
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2007

Posty: 4
Domyślny Błendy ortograficzne

Myślałem, że błędy na forach, w tibii itd. popełniają tylko gracze, których społeczność jest jakże niedorozwinięta (mianowicie gdy wpisujemy wiadomość, wyrazy z błędami zostają podkreślone na czerwono, ale tym zje#@# nawet się tego nie chce poprawić). Jednak myliłem się. Moderatorzy i admini to samo. Już na pierwszej stronie forum jest tyle błędów, że aż oczy bolą. Ludzie czy wy ku#@# nie myślicie? Wiecie co to jest słownik ortograficzny? To tak fajna książeczka, w której poprawnie napisane są słowa, które w żałosny sposób potraficie spierd#@#@. Jak można pisać "muj", "hoc za mnom", ktury" itd. To się normalnie w pale nie mieści. Przykłady (PRZYKŁADY - błędów jest w ch#@ i jeszcze trochę):
1. Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów. (Nowości ze - 2 błędy w jednym zdaniu)
2. Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. (Jak się zachowują, jakie taktyki stosują/są na nie najlepsze)
3. Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy. (gildii)
4. Wywiady stworzone przez użytkowników forum. (stworzone? To oni je sobie sami robią? To chyba dział "fake"... Jak już coś to przeprowadzone)
To by było na tyle z pierwszej strony, a byłoby tego więcej gdybym wypisał brakujące przecinki, których nie ma (a być powinny) w co najmniej 7 opisach.
PS. Porady: pisze się "w ogóle" a nie "wogule" i "po prostu" a nie "poprostu". "Nie" z czasownikami oddzielnie, a z przymiotnikami razem (chociaż pewnie nie znacie tych części mowy).
Podziękował i przeprosił za przekleństwa, ale ja po prostu nie mogę wytrzymać, gdy Polak pisze niepoprawnie po polsku.
topolowaty jest offline   Odpowiedz z Cytatem