Zobacz pojedynczy post
stary 03-09-2008, 11:24   #5
Fureyka
Chica mala
 
Fureyka's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: España
Wiek: 35

Posty: 584
Domyślny

Płatność – Element 5

Jak zamówić czas premium?
Ulepszenie swoje darmowego konta, na konto premium jest łatwe! Idź na interfejs płatności i podążaj za instrukcjami.
Po szczegółowy opis procesu zamawiania, odwiedź manual.

Jak kupić premium time dla kogoś innego?
Jeśli chciałbyś kupić konto premiowe dla kogoś innego, zajrzyj do interfejsu płatności online. Znajdziesz tam parę informacji o sposobach płatności i naszej umowie licencyjnej. Gdy je zaakceptowałeś, wprowadź swój wiek i kliknij na "I want to order a Premium Account for an account of another player". Na kolejnej stronie, wpisz imię postaci, za której konto chcesz zapłacić. Powinieneś także, wprowadzić swoje imię i komentarz, by właściciel konta wiedział kto zakupił mu czas premium i dlaczego. Upewnij się, że podałeś właściwe dane, ponieważ radzimy wszystkim graczom, by nie akceptowali kont premiowych opłaconych przez nieznajomego i z niewiadomej przyczyny. Nie zapomnij o sprecyzowaniu, który wariant konta wybierasz (na jaki okres czasu). Gdy potwierdziłeś swoje zamówienie, zostanie Tobie wyświetlona strona potwierdzająca, gdzie możesz przejrzeć dane, które wprowadziłeś. Jeśli wszystko jest poprawne, kliknij na "Continue", by potwierdzić zamówienie.
Następnie zostaniesz skierowany do strony element 5, gdzie musisz wpisać swoje dane i wybrać formę płatności. Gdy ukończyłeś proces zamawiania, otrzymasz maila z potwierdzeniem od element 5.
Ze względów bezpieczeństwa, czas premium zamówiony przez kogoś innego musi zostać zaakceptowany przez osobę, która ma go otrzymać.
Uwaga: Wszystko co jest potrzebne do zakupu konta premiowego dla kogoś innego to imię jego postaci. Jeśli ktokolwiek chce kupić Tobie konto premiowe, nie musisz podawać mu swojego numeru konta i hasła. Pamiętaj, że nie powinieneś dzielić się kontem z innymi osobami.

Mogę użyć mojego wolnego adresu e-mail przy kupnie czasu premium?
Możesz użyć swojego wolnego adresu email przy składaniu zamówienia. Nie ma tu żadnych wymagań.

Które metody płatności są dostępne?
Dostępne metody płatności znajdują się na stronie interfejsu płatności online.
Proszę pamiętać, że Twoja płatność musi być zaadresowana do element 5, bez znaczenia jaki rodzaj płatności wybierasz. Nie wysyłaj pieniędzy do CipSoftu!
Uwaga: Jeśli zdecydowałeś się na wysyłkę pieniędzy, polecamy list polecony.

Mogę zapłacić używając PayPal?
Tak, możesz zapłacić za czas premium używając PayPal. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej płatności, proszę zajrzeć na interfejs płatności online.

Które waluty są dostępne?
Element 5 akceptuje poniższe waluty po obecnym kursie: Dolar amerykański, Euro, Funt szterling, Dolar australijski, Jen japoński, Dolar kanadyjski, Frank szwajcarski, Korona szwedzka.


Co to jest element 5?
Element 5 jest naszą firmą partnerską, która w naszym imieniu odbiera wszystkie płatności związane z kontami premiowymi. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zamawiania kont premiowych, zajrzyj do przewodnika w interfejsie płatności online. Jeśli masz jakieś pytania związane z płatnościami, skontaktuj się z element 5 poprzez ich email: [email protected] lub telefonicznie:
USA: +1 (952) 646 5022
Germany: +49 (0) 221 31088 30
Pamiętaj, by przedstawić swój numer zamówienia podczas transakcji z element 5.

Jak mogę skontaktować się z element 5?
Aby skontaktować się z Element 5, możesz wysłać maila na adres: [email protected] lub telefonicznie:
USA: +1 (952) 646 5022
Germany: +49 (0) 221 31088 30
Pamiętaj, by przedstawić swój numer zamówienia podczas transakcji z element 5.

Kiedy kończy się mój czas premium?
Czas premium liczony jest co do sekundy. Oznacza to, że czas premium skończy się dokładnie po 90/180/360 dniach od aktywacji.
Przykład: Jeśli aktywowałeś czas premium na 3 miesiące (90 dni) dnia 6 kwietnia 2007 o godzinie 23:59:14, czas premium skończy się dnia 5 lipca 2007 o godzinie 23:59:14.

Moja karta została odrzucona. Dlaczego?
Zanim płatności kartą kredytową zostają zaakceptowane przez element 5, wykonywane są rutynowe sprawdzenia. Jeśli Twoja karta nie przeszła jednej, lub więcej z tych testów, zostaje wtedy odrzucona. Aby rozwiązać ten problem, proszę skontaktować się z element 5 i wyjaśnić im ten problem.
Możesz wysłać maila na adres: [email protected] lub telefonicznie:
USA: +1 (952) 646 5022
Germany: +49 (0) 221 31088 30
Pamiętaj, by przedstawić swój numer zamówienia podczas transakcji z element 5.
Proszę zrozumieć, że ostateczna decyzja o zaakceptowaniu karty należy do element 5. Jeśli zdecydowali, że nie zaakceptują tej karty, musisz skorzystać z innej karty, bądź innej metody płatności.

Zapłaciłem, jednak wciąż nie otrzymałem czasu premium. Dlaczego?
Konto Premiowe nie zostanie Tobie przydzielone zanim nasz dostawca usług związanych z płatnościami Element 5 nie potwierdzi wpłaty. Prosimy o cierpliwość. Zależnie od formy płatności, którą wybrałeś, może to potrwać do 3 tygodni, zanim Twoja wpłata dojdzie do nas, zwłaszcza, gdy zapłaciłeś czekiem, poprzez transfer bankowy lub wysłanie pieniędzy pocztą. Płatności dokonane za pomocą karty kredytowej są przetwarzane w ciągu 24 godzin.
Aby sprawdzić aktualny status wpłaty, skontaktuj się z element 5 poprzez maila [email protected] lub telefonicznie:
USA: +1 (952) 646 5022
Niemcy: +49 (0) 221 31088 30
Pamiętaj, by przedstawić swój numer zamówienia podczas transakcji z element 5.

Kupiłem czas premium dla kogoś innego ale jeszcze go nie otrzymał. Dlaczego?
Ze względów bezpieczeństwa, każde konto premiowe zakupione przez kogoś innego niż właściciel konta, musi zostać zatwierdzone przez osobę, dla której zostało ono opłacone. By tego dokonać należy zalogować się do sekcji My Account. Odbiorca konta znajdzie tam informację o dokonanej wpłacie za konto premiowe. Aby je aktywować należy kliknąc na „View” i podążać za wskazówkami. Zatwierdzony czas premium zostanie aktywowany przy następnym logowaniu do gry.

Kupiłem czas premium dla przyjaciela, ale on anulował płatność. Co mogę teraz zrobić?
Masz 3 opcje do wyboru. Jeśli gracz anulował go przez przypadek, możemy go zwrócić. Możemy również przepisać ten czas premium na inne konto w Tibii. Możemy również oddać Ci pieniądze.
Proszę wysłać emaila do customer supportu ([email protected]), w wiadomości wyjaśniając co chcesz abyśmy zrobili. Proszę nie zapomnieć o numerze referencyjnym. Jeśli zdecydujesz się przepisać ten czas premium na inne konto, prosimy o podanie jednego z imion postaci, znajdującej się na tymże koncie.

Ile mam czasu na zaakceptowanie czasu premium, zakupionego dla mnie przez inną osobę?
Nie ma limitów czasowych. Możesz zaakceptować czas premium, który został zakupiony dla Ciebie przez kogoś innego, kiedy tylko chcesz.
Oczywiście, nie będziesz miał możliwości zaakceptowania go, gdy osoba, która zapłaciła za czas premium anulowała płatność. Jednakże, nie doprowadzi to do zbanowania konta, gdyż czas premium nie został jeszcze aktywowany.

Przez przypadek odrzuciłem czas premium, który ktoś dla mnie kupił. Czy wciąż mogę otrzymać ten czas premium?
Jeśli anulowałeś czas premium przez przypadek, możemy poraz kolejny wyświetlić Ci możliwość akceptacji na Twoim koncie. Aby tak zrobic, musisz skontaktować się z osobą, która kupiła dla Ciebie czas premium. Osoba ta, musi wysłać emaila do Customer Support ([email protected]), wraz z numerem referencyjnym oraz imieniem postaci, na której konto płatność musi zostać przypisana.
Uwaga: Tylko osoba, która zapłaciła za anulowany czas premium, może zapytać o przepisanie, ponowną akceptację lub refundację płatności.

Czy możliwe jest przeniesienie pozostałego okresu czasu premium na inne konto Tibii?
Nie. Aktywowane konto premiowe nie może zostać przydzielone innemu kontu.

Chcę zwrot pieniędzy za czas premium. Co muszę zrobić?
Zwrotu pieniędzy za czas premium można żądać w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia pieniędzy na konto. Konto premiowe nie mogło być także dotychczas używane. Aby zwrócić czas premium, wyślij mail na adres [email protected] i wpisz w nim imię swojej postaci oraz numer zamówienia, w celu zweryfikowania wpłaty. Nie zwracamy pieniędzy w przypadku, gdy konto zostało użyte przed zgłoszeniem chęci jego zwrotu.


Kim są odsprzedawcy?
Odprzedawcy kupują czas premium lub usługi dodatkowe od nas i sprzedają graczom w swoich krajach. Oferują oni lokalne metod płatności, więc są one szczególnie przydatne dla graczy, którzy nie mają kart kredytowych. Jeśli mieszkasz w pobliżu to możesz pójść do nich i zapłacić gotówką. Należy jednak pamiętać, że opłata za czas premium lub usługi dodatkowe mogą różnić się od ceny jakie są ponadaje na naszej stronie internetowej. Możesz znaleźć listę naszych obecnych odprzedawców i ich dane kontaktowe w dziale odsprzedawców.

Ostatnio edytowany przez Slythia - 04-01-2011 o 15:44.
Fureyka jest offline   Odpowiedz z Cytatem