Zobacz pojedynczy post
stary 31-12-2007, 11:11   #11
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Sprawa skarbca imperatora byla wielokrotnie dyskutowana i moim zdaniem zostala wyjasniona w odpowiednim stopniu. Dosc powiedziec, ze mozliwosc wejscia tam i zdobycia kilku egzemplarzy jednych z najrzadszych itemow w grze bylaby idiotyczna.

Co dziury w kopalni dwarfow, glowy za to nie dam ( bo za cholere nie moge sobie przypomniec czy juz to sprawdzalem ) ale jestem prawie pewien ze to jest small hole, o czym mozna sie przekonac np rzucajac tam zloto.

"Spad" w Dwacarcie sluzy do karmienia wiezniow, ile razy tam bylem widzialem tam sporo fooda, co do ktorego pewien jestem ze respi sie automatycznie, bo wszelkie proby wrzucenia tam czegokolwiek spelzly na niczym. Wiadomo tez, ze nie znajduje sie on 1 poziom powyzej Dwacarty ( bo daloby sie tam wejsc po 4 odpowiednio ustawionych parcelach ) albo mozliwosc wejscia tam jest wogole zablokowana.

Poza tym z pewnych wiarygodnych zrodel, ktorych istnienie nawet nie przyszloby wam do glowy, wiem ze cala zabawa z bazyliszkiem powoduje brniecie w slepa uliczke, a przynajmniej bylo tak jeszcze pare miesiecy temu.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 31-12-2007 o 11:12.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem