Zobacz pojedynczy post
stary 10-03-2007, 16:01   #94
Sea
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2007

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Malvera
Poziom: 62
Skille: 86/70
Poziom mag.: 19
Domyślny Jaka profesja po update... To ciekawe pytanie.

Wszyscy rycerze narzekaja że sie tak ciezko skilluje -.-, czy ja wiem knight może skillować sam bez summonów idzie na slime i skilluje (wolno bo wolno, ale skilluje), a jak ktoś grał paladynem to wie co to znaczy skillowanie. Paladynem mi udało sie skillować do 70 skilla bez summonów, obecnie z racji wysokiego shieldingu moge skillowac na slimach ale tylko i wyłącznie kamykami a te znikają bardzo szybko i takie skillowanie strasznie męczy bo kamyki zostaja pod fieldami więc trzeba je szybko podnosić .
Druidem gra się ciężko na facc, ponieważ ma on swoje najważniejsze czary ma na pacc, sorc ma e-wave geb więc na facc jakos sobie poradzi.
Na pacc rozważanie profesji magicznych zalezy tylko od Was.


Obecnie sorc zdystansował wszystkie profesje zarówno w pvp jak i mvp więc jest to najmocniejsza profesja, druid słaby nie jest ale czegoś mu brakuje.
Paladyn kiedyś był najmocniejszą prof. teraz jak nabije konkretny skill to nie ma aż tak cięzko, natomiast gra rycerzem jest dość monotonna bo może zacząć expić dopiero jak nabije konkretne skille (pod 90), lecz w pvp niewiele mu to da.


Rozważając wybor profesji trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy:
-ŁĄCZE INTERNETOWE jak lagi to tylko rycerz jak ich nie macie to wtedy inna profesja może sie okazać lepsza
-czas na ewentualne skillowanie
-świat na jakim gracie (niechodzi mi tu tylko o pvp non-pvp czy pvp-e ale o to czy jest to nowy świat czy stary na starych światach ilość PK jest niewiarygodnie wielka więc trzeba umieć się bronić)
-wasze upodobania jeżeli chcecie walczyc magią to Sorc/Drut jak wolicie siłę fizyczną to rycerz a jak chcecie jedno i drugie to paladyn
Sea jest offline   Odpowiedz z Cytatem