Zobacz pojedynczy post
stary 13-03-2005, 12:52   #21
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

@Sasek62
Wątpie żebym podmienił wszystkie grafiki, mam narazie ich 603 a w grze jest 10 razy tyle ^^

@Polny Lowca
Nie wszystkie? myslalem ze te trzy co znalazlem w spr to wszystkie, coz poszukam jeszcze i zrobię resztę.

Co do trawy zaraz pokaże wszystkie i zrobie po jednym screenie.

-- edit --
To jest jedna z traw co mam, wygląda tak sobie, pokazałem też inny chodnik, on wg mnie jest za****sty Screen jest pod tym linkiem. Co do bagów, to zobacz pare postów wyżej, obrazek jest teraz wzbogacony o dwa nowe bagi.

Pozatym już wiem czemu nie możecie wpakować bmp do spr i musicie ściągać cały spr. Poniewać dostępna wersja 1.3 edytora jest betą, ma pare błędów. Jednym z nich jest, że nie wypakowuje niektórych plików bmp, nie wypakowuje tych które są puste. Niby są nie potrzebne, ale bez nich gra wygląda tak jak pokazał na screenach Specter. Ja mam edytor wersji 1.1, nim wszystko jest ok, mimo ze jest stary i przeznaczony do wersji 7.21 . Problem w tym, że czasami wypakowuje pliki a na kazdym jest kropka biała w różnym miejscu. Dziwnie brzmi, i może ten 1 pix jest niezauważalny, ale w grze to nieźle psuje grafikę. Dzisiaj musiałem wypakować 1.3 edytorem, później wypakować 1.1 tak żebym miał pliki bez kropek i te puste też. Później to spakowałem i było ok. Linki do obydwóch wersji jest w pierwszym poście.
__________________
Play the game. Never let the game play you.


Ostatnio edytowany przez slimaczek - 13-03-2005 o 18:17.
slimaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.