Zobacz pojedynczy post
stary 12-07-2011, 20:14   #8
Albanxxx
Użytkownik Forum
 
Albanxxx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2009

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny Poradniczek...

Chłopie... Jeśli chcesz napisać poradnik to się trochę nad nim napracuj. Poradnik oceniam naprawdę bardzo słabo. Teraz napiszę co mi w nim nie pasuje. Poradnik bardzo krótki i niedopracowany. Nie podałeś w nim ważnych informacji. Czemu tutaj nie ma expowisk dla pacc? Niektórzy gracze go posiadają więc Twój poradnik im nie pomoże. Nie napisałeś nic o magii... Teraz przejdę do skilli... Hahaha dawno się tak nie uśmiałem. Czemu niby mamy mieć 70/80? Skill broni idzie tak samo jak shielding więc wg. Ciebie musielibyśmy trenować bronią do 70. Potem wogóle nie bijemy potworków tylko zostawiamy, żeby nas biły, żeby rósł shielding. No no super. A potem na 50 lvl mamy mieć 70 a na 60 mamy mieć 85? To jest bardzo duża różnica. Na 50 lvl 70 skila to za mało ale na 60 lvlu 85 skila to za dużo :O. Bardzo długo by róśł nam ten skill. Na 50 lvlu powinniśmy mieć najlepiej tak z 75 a na 60 powinniśmy mieć 80. Ok, wbijesz np. 80 lvl to skiluj sobie dalej ile chcesz 85 może być. Potem najlepiej wogóle nie skilować bo skile idą bardzo wolno a pozatym skile wlecą podczas expienia. Znalazłem jeszcze trochę małych błędów ale nie chce już mi się pisać. Narazie poradnik słabiutki... Dopracuj go trochę, dodaj więcej screenów to wtedy zobaczymy Narazie daję 2/10 za chęci
Albanxxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem