Zobacz pojedynczy post
stary 09-01-2006, 10:35   #12
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus
Może wmawiajmy wszystkim że to syf i keylogger? Sam nie wiem co możemy zrobić przeciwko temu.
Wmawiamy. I tylko to możemy zrobić. (chociaż mozna jeszcze raportować w tibii).

Cytuj:
To znaczy, ze jesli potrafie poslugiwac sie bronia palna to jestem morderca?
Złe porównanie. Gracz, który w tibii osiągnął wiele dzięki pomocy TBI do zdobycia levela, skilli itp. jest jak wysoko postawiony urzędnik/szef jakiejś firmy, który doszedł do swojego stanowiska z pomocą mafii, łapówek, mocnych "pleców", itd.
Jak już ktoś mówił - jeden uczciwie zdobędzie level 100 w rok, drugi w pół roku używając TBI, mc i innych tego typu rzeczy. Czyj level będzie "lepszy" ? (dla mnie ten pierwszy). Pozatym skoro ktoś nie potrafi sobie poradzić z wymogami gry to niech lepiej nie gra.
Cytuj:
Uspokuj sie chłopie..
Przecież macro zawsze było, jest i będzie..
Jak narkotyki..
I jak narkotyki - macro zawsze będzie objawem słabości.

Cytuj:
też mam kolege używającego TBI ale sami tu nic nie zdziałamy moim zdaniem powinien się tym poważnie zająć CIPSOFT, wiem że potrafią
Z takim myśleniem daleko nie zajdziesz. Kto powiedział, że jesteśmy sami? Do końca nigdy nie zwalczymy macro, mc itp. ale raportując w tibii, upominając kolegów, dając innym przykład, że uczciwa gra jest lepsza i daje więcej zabawy przyczyniamy się do zmniejszenia populacji "cziterów".

Cytuj:
Nom prawda. Ale słuchaj, Jastr. Jeśli mój brat grając na moim koncie i używając TBI może być haknięty. Bo wiesz nie chce żeby moja postać była haknieta
Sprawa prosta - oczyść komputer, ściągnij odpowiedni program i zablokuj wszystkie strony z nazwą "tibia". Brat nie będzie miał skąd ściągnąć macra.
Druga mozliwość - kup sobie swój dysk, ewentualnie swój komputer.

Cytuj:
To zależy od kodu jeżeli gościu nie chce ażyby anty wir wykrył działalność jego "kodu" to wtedy jesteś bezpieczny
Wierz mi - jeżeli gość zrobi program z keyloggerem lub wirusem tak, żeby nie został wykryty na dobrze zabezpieczonym komputerze to znaczy, że mamy nowego programiste-geniusza w naszym kraju.

Co do mojego stosunku do macro - sam kiedyś używałem i stwierdzam, że jest głupie, bo odbiera bardzo dużo przyjemnoiści z gry. Dla mnie nie jest zabawą ustawić macro i "niech macro gra za mnie". Będe wtedy miał super postać z extra skillami. I co z tego? Jaka będzie w tym zabawa? Dla mnie zabawą jest dojście do czegoś samemu. Poza tym ryzyko hacka i bana za macro... Macro jest złe.

Używanie macro to jak rybak, który idzie na ryby, po drodze znajduje sklep, kupuje ryby, po czym od razu wraca do domu. Łowienie ryb ma być zabawą, dawać satysfakcję (ten kto nie jest rybakiem nie zrozumie tego). Tak samo w tibii - gra ma dawac satysfakcję, a jaką satysfakcję będę miał, gdy wszystko zrobi za mnie MACRO??
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 09-01-2006 o 10:39.
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem