Zobacz pojedynczy post
stary 21-09-2006, 12:32   #8
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox Pokaż post
Skoro mowa o mojej skromnej osobie, pozwolę sobie zabrać głos.
Webi, czas byś udał się do szkoły i spytał Pani od języka polskiego co kryje się pod kryptonimem "wyrazanie nieprzyzwoitych treści" i "wulgaryzmy".
To wlasnie TY powinienes udac sie do szkoly. Sam nawet nie wiesz, czym sie poslugujesz :
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wikipedia
wyrażenia lub zwroty uznawane przez użytkowników danego języka jako nieprzyzwoite, ordynarne. Ze względu na sytuacje w jakich się ich używa podzielić je można na trzy podstawowe grupy:

* Pierwszą są przekleństwa, czyli grupa słów używanych, aby rozładować napięcie występujące z powodu uniesienia emocjonalnego lub negatywnych bodźców docierających do jednostki.
* Druga grupa to wulgaryzmy używane w celu świadomego obrażenia drugiej osoby bądź grupy ludzi.
* Trzecia grupa to wulgaryzmy używane w celu wyrażenia lekceważenia czegoś lub kogoś.
I przyklady, ze nie przestrzegasz punktu drugiego i po czesci trzeciego :
Cytuj:
Nic dziwnego, że nosisz przydomek Skywalker. W końcu cepem się nie urodziłeś jak knaak. Tylko młotem.
Jak mogłeś mnie widzieć w "Miss WORLD" cepie i młocie skoro to są wybory w szeregach płci żeńskiej.
Cytuj:
Szkoda, że Tibia.pl nie udziela banów na skarżypytów.
Jesli ukradna ci auto, nie idz na policje - przeciez bedziesz skarzypyta!
Cytuj:
Co do "kretynizm w czystej i posredniej postaci" Czuję się urażony i tak się zastanawiam czy nie zraportować twojego postu który mnie obraża. Z nas dwóch bowiem - ja napewno nie jestem kretynem.
Twoj ewentualny raport nie zostanie uznany, jako, ze powod napisania posta zostal poprawnie sformulowany.
Cytuj:
Kara za coś czego nie zrobiłem, w żadnym poście bowiem, nie użyłem wulgaryzmu.
Uzytkowniku, zobacz na poczatek mojego posta.
Masz 9 warnow na 10 mozliwych.
I tym oto milym akcentem konczymy ten temat.
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 21-09-2006 o 17:22.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem