Zobacz pojedynczy post
stary 09-07-2011, 01:52   #26
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

vermilion, skąd masz mapę i w jaki sposób szukałeś trzeciego pola?
A i jeszcze sprawa, o ile to możliwe zobacz do czego służy dźwignia u toma.

Jak już pisałem znaleziono dwa pola, po wejściu na nie ss znika, a może na tych dwóch polach jest drugi hex który mówi "jeżeli na polu trzecim stoi pewna osoba wtedy ....... ", chodzi mi o to, że trzeci punkt nie musi mieć wypisanego hexu.

Propo rozmowy z npc czytałem wywiad w najbogatszym graczem tibi którego eq składało się głównie w rar'ów, napisał, że rozwiązując zagadki gdy rozmawiał z npc największe znaczenie miały te wiadomości które zwykli gracze by nie uważali za wiadomości istotne.

Pickowanie rooka jest czymś najmniej sensownym, poprzez różnego typu boty cały rook został już poznamy, tak więc wiadomo, że maze of fury jest nie ukończone.

Teleport u mimo maga ma już swą historę więc niema sensu rozmyślać gdzie on prowadzi.

Zapomniałem dodać, ten z edron mówi, że miał sword of fury a nie, że nadal ma. Przecztałem gdzieś, że wyżucił go na wyspę bo powodował w nim furie/złość.

Natknołem się jeszcze na zdjęcie które można stwierdzić było zrobione niedawno po stworzeniu rooka, które ukazuje katana room, ghoul był nawet w tedy odgrodzony ścianą, więc nie był on mobkiem którego było trzeba pokonać by wykonać katana room quest.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 09-07-2011 o 02:10.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem