Zobacz pojedynczy post
stary 18-11-2006, 22:19   #121
zakazane1991
Użytkownik Forum
 
zakazane1991's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: z nowego jadowa

Posty: 39
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Draconus
Świat: Zanera
Poziom: 32
Skille: 65/65
Poziom mag.: 99
Domyślny

ja sporo grałem swoją pierwszą (raczej trzecią lub czwartą, ale pierwszą na poważnie). Grałem dużo, żeby dogonić kolegę. Potem gdy go schakowałem(no nie ja ale ja sie sporo udzielałem) oddałem postać i skończyłem z nim. Po jakimś miechu znowu zrobiłem postać, tym razem knight. Zdecydowałem sie na powrót bo wrócili moi kumple i zrobilismy ekipe. Dojechałem 30 lvl, weszłem do glidii (draconus 4EVER), zrobiłem 90% questów faccowych, zmierzyłem się z większością potworów i... skończyłem grać. Mój Sangor zleciał kilka lvl i skili, ma red skula i powyrzucałem itemy(tylko demon shield zostawiłem, bo sie zakochałem ). Może jescze wróce, ale teraz nie chce
Co do mojego zdania ta gra jest NUDNA. Ile można sie podniecać takim gównem. Jak miałem cel to grałem. NAjpierw wyjście na main, podgonienie kolegi, 20lvl, potem nowa postac, skile do blokowania, 20 lvl, wejście do gildii, bs, gs , demon shield, banshee, giant spider, draconia quest ... i co dalej? 50lvl? Demodrass? czy w końcu nawet PACC?! myśle że kupienie pacca to jest objawem całkowitego uzależnienia. Gra powinna kręcić, bawić a nie tylko patrzenie na kolejnego klona slima lub kolejnego padającego guarda
pozdro
p.s. ostatnio mój kumpel chwalił się swoja postacią na 16 lvl na xerenie czy gdzieś. W 4 dni zrobiłem 13 lvl , ubiłem go i skasowałem swoją postać
zakazane1991 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.