Zobacz pojedynczy post
stary 06-06-2007, 19:29   #10
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

@up kolejkny wazny negatyw
dzieci w mundurkach od szkoly podstawowej do 3 gimnazjum wsumie 9 lat jednorakiego wygladu na codzien. wyobrazacie sobie jak biedny stanie sie swiat mody gdy przejda oni do liceum? nikt nie bedzie wiedzial jak sie ubrac.
wlasnie w takim momencie jak po 9 latach nagle nastapi w LO podzial na biedniejszych i bogatszych spaczy sie psychika obecnych dzieciakow..
co prawda istnieja licea gdzie wyglad nie jest az tak wazny i to jak ktos sie lansuje nikogo nie obchodzi, tak jest np u mnie, ale wystarczy wyjsc do liceum 200 metrow dalej czy do kolejnego jakis kilometr i roznica jest diametralna...
uwazam ze pomysl mundurkow jest strasznym ograniczeniem fantazji i poczucia gustu u mlodych ludzi.

Co do grafiki to padlo dobre pytanie. Co z tego robiles sam? dorobiles tlo i napis czy calosc jest Twoja? szczerze mowiac nie duza roznica bo i tak mi sie nie podoba osobiscie

@Kajulec
niestety Polska to nie stany i mamy romka... laski beda chodzic w 3 tonach workow na ziemniaki na sobie zey nic nie bylo widac. pozatym pomysl mundurka wiaze sie rownierz nie wiem czy wiecie zinnymi ograniczeniami -> kolor wlosow, kolczyki , fryzura czy makijaz...
gdyby to byla ameryka to bylbym stanowczo za ;d nawet w LO bym ich nie kwestionowal za bardzo =p
Extermis jest offline