Zobacz pojedynczy post
stary 07-09-2008, 14:22   #678
Gombrowicz
Tibia.pl support
 
Gombrowicz's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2007
Lokacja: Ruda Śląska/Bytom
Wiek: 32

Posty: 2,190
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 300
Skille: 113/108
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LuciaJimin Pokaż post
No Marfink i Shadow oraz Cabal bardzo ładne te ssy Natomiast Malfoy to żal normalnie. Co to za ss jak sie chwalisz zabiciem merlkina albo lizarda ? no nie mówiąc już o piratach ... Skoro masz kasę to nie wastuj jej na jakichś śmiesznych piratkach tylko idź wyczyść na przykład kilka DLi albo Hydr.


Co do Bajto to ja bym się cieszył, że nowi gracze chcą wklejać tu swoje ss, więc twojego zachowania w tym momencie nie rozumiem. Jednak jak już wcześniej pisałeś, temat jest twój i rób z nim co chcesz.


Pozdrawiam.
Hmm, powiesz mi na jakim ssie szpanuje, że ubiłem Lizarda? A coś nie tak w piratach? Byle kto na nich nie poradzi, więc na temacie o 20 najciku raczej ich nie znajdziesz :}
Co do kasy, to skąd wiesz, że ją mam? Dla Twojej wiadomości jestem biedny jak mysz kościelna Wystarczy zobaczyć na kilka postów wstecz, bo jakbym był dziany no chyba nie chodziłbym w dark armie i k legach? Co do wastowania na DLach to jakbyś uważnie oglądał ten temat, to zobaczysz skriny z wastowania na DLach Hydr co prawda nie solowałem, ale bnloczyłem i te Ssy też znajdziesz w tym temacie.
Co do Bajto to po kiego grzyba mam mieć w temacie ssy jakiegoś gościa kerego nie znam? Tu daje ssy ino grupa kumpli. Jeszcze raz napisze:To jest temat Elite Malfroy and Friends, a nie Elite Malfroy and nooby co go spotkały w dp w thaise.
A no i ja się nie ciesze, że kolejny noob chce mi spamować temat ^^
A i zapomniałeś dodać, że tu są fajne ssy jeszcze od Strike Mos, Mort Zoon i Xyq
A i jakby ktoś jeszcze miał jakieś ALE to msg na priv bo to jest temat do wklejanie screenshotów a nie do wadzenia się czy ten temat jest beznadziejny czy daremny xD
Ostatnio coś mam wene, bo zaś się tak rozpisałem xcDD

Kolejne ssy z arenki od Marfa (jeszcze troszke ich zostało P)




No i kilka moich ssów z małp:





pozdro. I mam nadzieję, że więcej nie będe musiał się tak rozpisywać...

Ostatnio edytowany przez Gombrowicz - 07-09-2008 o 14:29.
Gombrowicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem