Zobacz pojedynczy post
stary 06-08-2008, 04:41   #2814
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Boytano Pokaż post
no wygląda na to że sam siebie cytujesz bo pfk o pionkach nie wspomniało tylko o kobiecie HEHEEHEEHE
dokladnie, oto mi chodzilo, a ze chlopak nie jest nodoisem zmartwilo mnie jeszcze bardziej, to juz 2gi tak konkretny idiota po naszym "kobrolskim".

I tak mr. 'wannabe nodois' nie jestem taki zajebiaszczy jak Ty i nie mam kaptura na glowie, co 2gim moim slowem nie jest 'yo' ani 'ziom' czy tez 'kurwa', nie na*******am kresek jednej po drugiej i nie rucham codziennie 'innej szmaty' totez 'maniury' tak jak Ty, ale nie pwoiem, Paktofoniki czy tez pozniejszego kalibru 44 czy pokahontaz sluchalem, bo to jest dobry kawalek roboty, to samo robi Pezet, ale to jest za trudne dla takich dzieci jak Ty, bo Ty dalej bedziesz zyl w swoim swiecie i podniecal sie jakims pede Tede czy innym scierwem, ktorzy wkrecaja, ze sa zajebisci tak jak Ci co tego sluchaja, a tak naprawde wiadomo jak jest... Łona,Pezet,Sokol,Fokus,Magik,Rahim Ci ludzie opowiadaja/li o prawdziwym zyciu, a nie "sex, dragi, rap" i inne reprezentowanie biedy czy bycie dzieckiem ulicy.



"Najebki, melanze, kurwy. Co mnie to obchodzi? Gangsterski rap niech sobie inni uprawiaja."

... wiec wez to wreszcie pojmij.
__________________
People says: Only god can judge me. They are wrong, I can judge them.
Safe jest offline