Zobacz pojedynczy post
stary 06-08-2008, 11:18   #2818
skuug
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2008
Lokacja: Pietropawłowsk Kamczacki
Wpisy bloga: 1

Posty: 344
Świat: swój
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
Jak już jesteśmy przy temacie rapu to i ja sie wypowiem, odnosnie Tedego to to jest jeden z niewielu polskich raperow, ktorzy nie sa tak zaklamani i nie robia rapu o tym jak im ciezko, jak biednie, tylko po prostu bauns, melanz i smiech - do mnie trafia.

Pezet moim zdaniem jest dobry, choc osobiscie wole Onara. Faktycznie przekaz nie jest jakis super, ale fajnie sie go słucha ("Gdyby miało nie być jutra", "W moim swiecie", "Szósty zmysł" + cały płomień).

Co do Sokoła to mi się TPWC osobiscie podoba w wiekszosci, choc jesli chodzi o przekaz Sokoła ogolnie to średni jest moim zdaniem w niektórych kawałkach ("Musisz być", "Nie musisz byc bogaty", "Damy rade" i kilka z TPWC). I dobry w innych ("Kazdy ponad kazdym", "Wielcy bandyci", "Jeszcze bedzie czas XD") etc.

Najbardziej mnie drazni Peja aka osiem płyt jak biedny byłem kiedys i jak fajnie jest teraz, zaraz po nich HG ktorych wszystkie plyty to "ELO JARAJ TRAWKE HWDP I BOG BEDZIE Z TOBA ELOOO". I Ostr, ktory jakos do mnie w ogole nie trafia.
pomyliłeś tematy, men ;|
__________________
\_\_\_Kto jest za legalizacją niech podniesie ręce w górę _/_/_/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vooldo Pokaż post
<hackink>

Ściągnijcie to jest do hakowania na tibi . Ściągnijcie i wejdźcie na swoją postać na tibi a po paru dniach na pocztę przyjdzie wam Account name i password do postaci tej osoby którą schakowaliście .
skuug jest offline